BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie mane

2009-08-30

Mano visuomeninės veiklos pradžia buvo jaunimo politikos srityje (LiJOT ir Jaunimo sektorius Kultūros ministerijoje). Nuo 1996 dešimt metų vadovavau Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centrui. 2005-2006 dirbau Vilniaus m. Socialinės paramos centro direktoriumi, o 2006-2008 Vilniaus m. savivaldybės Socialinės paramos skyriuje.

Dirbdamas valstybės tarnyboje, nebuvau metęs nevyriausybinio sektoriaus, dalyvavau Nevyriausybinių organizacijų reikalų komisijos prie LRV darbe. Porą metų vadovavau Nacionalinei nevyriausybinių vystomojo bendradarbiavimo organizacijų platformai, dabar esu “Maisto banko” komunikacijos ir plėtros vadovas, laikinai einu šio didžiausio labdaros fondo vadovo pareigas. Esu talkinęs Raudonojo Kryžiaus Vilniaus komitetui, draugavęs su Jaunimo psichologinės paramos centru, būriu kitų savanoriškų organizacijų, konsultuoju, padedu rengti projektų paraiškas paramai gauti, vedu seminarus, rašau tekstus. Esu vienas iš Ashoka socialinio verslumo stipendiatų Lietuvoje.

Aktyviai domiuosi, kas vyksta aplinkui. Socialinės invonacijos, romų, kitų socialinės atskirties grupių integracija, skurdo mažinimas, kova su maisto švaistymu, pilietinė visuomenė, filantropija, savanoriškumo skatinimas, socialinė rinkodara ir viešieji ryšiai - tai mane dominančios temos. Džiaugsiuosi galėdamas savo atradimais, pastebėjimais ar įžvalgomis pasidalinti su panašius interesus turinčiais bičiuliais. Laisvalaikiniams dalykams labiau skirtas facebook’as. Bendradarbiaukime!

Rodyk draugamsKomentarai (6) apie "Apie mane"

 1.   daugela rašė:

  Na, iš išvaizdos neatrodote socialinės srities darbuotojas, sakyčiau net atvirkščiai: “Sotus alkano neužjaučia”:))

 2.   ilgius rašė:

  appearances may be deceiving :)

 3.   Julija rašė:

  Daugela, visiskai netinkamas komentaras. Nespreskite apie zmogu pagal jo isvaizda :) Spreskite apie zmogu pagal jo veikla ir nuomone!
  Pati esu labai susidomejusi filantropija. JAV pradirbau 3 metus finansinio audito srityje auditojant tik nepelnosiek. orgs. Noreciau get involved Lietuvoje; padeti org. gauti parama, bet nezinau nuo ko pradeti. Patarkite :)

 4.   ilgius rašė:

  Julija, manau Maisto bankui ar kitoms didesnėms ne pelno organizacijoms praverstų jūsų parama ir patirtis - susisiekit su komis (kelis kontaktus rasite ano “draugų” skyrelyje)

 5.   Vilija rašė:

  Laba diena,

  Kaip būtų galima su Jumis susisiekti?

  Vilija

 6.   Rima rašė:

  Bendradarbiavimas
  Laba diena!
  Esu Rima ir atstovauju Greitai.lt - didžiausią kelionių agentūrą Lietuvoje.
  Atradau Jūsų tinklalapį internete ir susižavėjau jame kuriamu turiniu.
  Tad norėjau pasiteirauti ar Jūs savo tinklapyje publikuojate užsakomuosius straipsnius?
  Jeigu taip, kokia būtų vieno mūsų parengto straipsnio publikavimo Jūsų tinklapyje kaina?
  Lauksiu žinių.
  Rima

Rašyk komentarą