BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

vampyras Ilja

2010-09-17

Kol vakarieniavau, užmečiau akį ir ausį į “Lietuvos dainą”, ar koks ten penktadienio vakaro šou… Ilja. Nepasižiūriau, kai kaskelintas virtualus draugas neseniai siuntinėjo Iljos atliktą opusą su prierašu nauja žvaigždė blabla. Gal ir gerai. 

Ilja, nebūk tu antras mažasis Saša Songas ar Deivis - turi tokį unikalų balsą, kuris - hm, kaip čia pasakius - visai nesiriša su tuo, ką mačiau ant scenos. Užsimerkus atrodė, kad ”Laužo šviesą” atlieka kokie tai Evanesence ar Nightwish.       

“Laužo šviesa” yra kultinis lietuviško new wave’o gabalas, jame tvinksi perestrojkos ilgesys ir skausmas, bei pabaigos pradžios viltis. Geresnių laikų Mamontovas šaukėsi it kokia vaidilutė dievų malonės.

Ir nenuostabu, kad tas “Laužo šviesos” antgamtiškumas, politinis okultizmas prisišaukė į atlikėjus Ilją. Tik dabar šis gabalas tapo toks kone siaubo filmo soundtrackas. Ilja, aš žiūriu į tave, ir mane varsto šiurpai, kaip per “Omeno” ar “Kukurūzų vaikų” seansą. Atrodo akyse tuoj tuoj pasirodys šaltas deimantinis blizgesys, o gal žybtels neįprastai ryškus iltinis. Tas baltas kostiumas atrodo taip apgaulingai, taip šiurpiai. Jei Ilja kam panašus į angelą, tai man panašėjo į mirtinos ligos kūdikiams epidemiją pranašaujančią skaisčiai gailaus veido būtybę. Kaip koks antikinis Hipnas ar Tanatas. Ilja turėtų dainuoti kartu su kokiais tai Dead Can Dance

Taigi mesk šalin tą kostiumą ir prašyk Rebelheartų patarimo dėl scenos aprėdų. Juozas Statkus galėtų tave kitai eurovizijai suruošti vamp stiliuje a la Graužinienė - juk sako vampyrai ant bangos dabar.

Nesakau, kad tokia “Laužo šviesos” versija buvo prasta ar juolab šventvagiška - ją išbaigus gautųsi išties didingas koveris.

Rodyk draugams

Sąskrydžiai

2010-09-08

Žinokit, būna įvairių sąskrydžių.

Pvz., liberalai susirenka krūvon pasižmonėti ir “Anties” paklausyti. Seniūnai susiburia drauge paplaukiot, pasipliekt šachmatais ir prie laužo padainuot (tikiu, neformaliai ir butelaitį kitą perlaužt, seniūnaičius apkalbėt).

Nors sako, kad balandžiai medžiuose netupinėja, šie sparnuotomis žiurkėmis pravardžiuojami plunksnuočiai sulekia medin uogyčių palesti - pats mačiau:

Kalbant apie uogytes - šiandien varčiau naująją Sobieski Dark Berry, sudėtyje perskaičiau esant “juodąsias morkas” - wtf? - gal jūs ką žinot apie tai?

Bet grįžtam prie temos. Pasakykit man, kokiu tikslu vyko va šitoks “gaisrininkų” (ar kaip jūs juos vadinate) sąskrydis?:

Any ideas?

PS - beje, valstybinis transliuotojas nusprendė pasityčioti - rytoj, kai “visaLietuva” 21:00 prilips prie žydrųjų ekranų ir kramtys nagus žiūrėdama Lietuva-Argentina, LTV rodys “Anties” Pleibojų. Ir sugalvok tu man taip sugalvodamas! Seimo Nac.saugumo komitetas turi įkurti komisiją ir tučtuojau šią nedraugišką diversiją ištirti.

Rodyk draugams