BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šiandien pranešė, kad “Čigonų laužo” pirmininko Josifo Tyčinos name paėmė heroino, žolės ir krūvą šlamančių.  

Anksčiau su rimtu heroino kiekiu sugavo Tyčinos sūnų. Tada Josifas kurpė detektyvinę istoriją apie piktą uošvę, kuri nenorėdama vedybų pakišo būsimam ženteliui heroiną. Pagooglinus skaitome, kad su narkotikais pakliuvusi ir Tyčinos podukra.

Josifas Tyčina dalyvauja ne viename romų integracijos projekte. Tikriausiai vėliau pasakos, kad jam pakišo etc. Ir taip sunku čigonų kalbomis tikėti (dėl istoriškai susiklosčiusių čigonų bendruomenių santykių su aplinka specifikos).

Na, istorijos su gimine - dar dar. Bet kada ryškiausias čigonų lyderis paimamas su tokiais įkalčiais…

Tokios istorijos visiškai diskedituoja bandymus vykdyti integracinį darbą tabore. Ir nesvarbu, pakišo, nepakišo… 

Seniau darbą tabore niekais vertė kitas apsišaukėlis “baronas” Stepas Visockas.

Karo su taboru šaukliai dabar turi visas kortas rankose. Nauji projektai tabore matyt turės būti vykdomi tik ranka rankon veikiant su operatyvininkais.

Rodyk draugams

Blogas blogas

2011-04-19

Blogas.lt pagedo visai. Kimba nuolat, spamas - pratryniau virš 2000 ”komentarų”, teko komentavimo funkciją išjungt visai. Redaktoriaus blogotopas miręs, naujausių įrašų nerodo. Žodžiu, visai nekas. Gal žinote, kame čia reikalas?

Rokiškis va siūlo nešti mėsas į popo.lt. O ką sakytumėte Jūs? Rašykit į ilgius@delfi.lt - vertingus patarimus paviešinsiu.

Rodyk draugams

Taip taip, jau ne vienam tapo įpročiu pavasarį ir rudenį dalyvauti “Maisto banko” akcijoje, kuri vyksta daugelyje Lietuvos miestų Maxima, Rimi, Iki, Prisma, kai kuriose Norfos parduotuvėse.

Kasmet galvoju, ką čia geriau paaukojus - miltų ir aliejaus, ar kruopų bei mėsos konservų? Paskaičiavau, kad daugiau pamaitinti pavyktų pirmu variantu, tik gal ne taip visavertiškai. Ką Jūs patartumėte?

Šiam reikalui paprastai skiriu apie 25 litus. Daug čia, mažai? Jei kiekvienas tiek įnešim į bendrą aruodą, tikrai susidarys milijonas :)

Taigi, tuoj prasidės - penktadienį nuo 15 iki 21, ryt nuo 10 iki 20. Taip kad netrukus ir žygiuosiu. O kaip jūs?

Šeštadienį akcijoje sudalyvaus ir kelios įžymybės. Smalsu būtų pašnekinti visažinį Algimantą Čekuolį ar Seimo pirmininkę Ireną Degutienę, ką? O gal žodžio kišenėje neieškantį Svarą? Mane suprantama labiausiai intriguoja Oksana Pikul - buvau nustebintas jos visai ne olialialietiško malonaus geranoriškumo ir iškalbos, ir jautrumo socialiniam reikalams. Jei netikite, patys prisijunkite prie Oksanos šeštadienį 18.00 naujai atsidariusioje Minsko IKI - galėsit įsitikinti.

Žodžiu vienu - sudalyvauk, ir draugą paragink ;)

Rodyk draugams