BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Biedna dieta

2012-09-24

Šios savaitės nutikimai sveikai valgant už 4 litus per dieną - skaityti čia: http://blog.maistobankas.lt/biedna-dieta/

Ta proga negaliu nepasidyvyti. Facebook’e sklando raginimas paminėti “tarptautinę knygos savaitę” - čiupti artimiausią knygą, atsiversti psl. 52, ir užrašyti penktą sakinį ant viršaus. Pakliuvo puiki vaikiška knyga apie Nedidelio Protelio Meškiuką - mielai ją skaitome su pirmoku sūnum prieš miegą. Tačiau iškritęs penktasis sakinys tikrai taiklus - “Jis buvo alkanas”. Kursyvu. :)

Laukite tęsinio :)

Rodyk draugams

Fiasko?

2012-09-20

Rašau apie pirmuosius patirtus sunkumus sveikai dietiškai valgant už 4 litus per dieną: skaityti ten - http://blog.maistobankas.lt/fiasko/

Hungry like a wolf! - watch?v=Fci4WYQN2P8

Rodyk draugams

Kaip žadėjęs, vėl metu sau iššūkį - valgyti už 4 Lt per dieną  - tik šį sykį dar ir sveikai, dietiškai.

Apie tai keturias savaites rašysiu “Maisto banko” bloge - jei įdomu, sekite mane tenai ;) Ir palinkėkite sėkmės - lengva nebus ;)

Pirmą įrašą skaitykite čia - http://blog.maistobankas.lt/startas-valgom-uz-4-lt-per-diena/

Rodyk draugams

Metaliniai atlaidai

2012-09-16

Na, nežinau, kas už 60 litų nenueitų į kitoj gatvės pusėje grojusios pasaulinės superžvaigždės koncertą. Galite pravardžiuoti peraugusiu paaugliu - gėdos nejaučiu. Manau, nejaučiau ir didžioji dauguma, susirinkusi penktadienį buv. Tėvynės kinoteatre (dabar prašmatniai pakrikštytu New Yorku) išklausyti Soulfly mišių. Dauguma jų manding buvo nevaikiško amžiaus, o ir neatrodė it kokie tai pikti-purvini proletarai ;)

Prisiekiu, visąlaik graužiausi, kad musiet kokiais 1992 nenuėjau į Vilniuje koncertavusią Sepultura. Tuomet buvau fokloru, baroku ir džiazais užsiparinęs ilgaplaukis vegetaras, ir agresyvesnė muzika tuomet buvo nurašyta drauge su kitais mokykliniais ekscesais. Bet nuo savęs labai paprastai nepabėgsi, todėl vėl mielai nusidedu besimėgaudamas trankiu trashu, death ar progresyviuoju metalu. (žinoma ne vien tuo ;) Tad dabar jaučiuosi iš šios graužaties išsivadavęs. Maxas Cavalera su kompanija senus Sepulturos hitus sugrojo idealiai, galingai … ir tuo pačiu kažkaip lengvai - it kokio Bacho fugas.

Raudonplaukio Karabaso (nenustebau paskaitęs, kad tokias asociacijas Maxas sukėlė ne man vienam) vokalas vienas šauniausių metalo pasauly, o Sepultura mano subjektyviu manymu yra tarp 5 didžiausių metalo autoritetų - šalia Metallica, Death, Testament ir Pantera. Todėl nepaliausiu stebėtis, kaip tokios žvaigždės kaip Soulfly pasirašo koncertuoti aktų salės dydžio vietose, kur bilietai kainuoja katino ašaras. Na, bet garbė ir šlovė už tai.  Belieka viltis šiuos grandus pamatyti tikrai didelėje scenoje ir patirti masyvesnės minios energetiką.

Nu ką reikia apie koncertą pasakyti? Pirmiausia, maloniai buvau nustebęs apšildžiusios Incite kokybe - ne blogiau už kokius Machine Head :) Antriausia, neapleido jausmas, kad Maxas Cavalera yra kažkurio niršaus Budos įsikūnijimas - santūrūs judesiai, ramus žvilgsnis, kažkokia netrikdoma povyza - it koks visagriaunančio Šivos ugninis baba. Ir tuo pačiu pragariški garsai :) Tekstai irgi neretai turi ne vien socialinės neteisibės aliuzijų. Prisipažinimas “we are  very spiritual” ko gero nėra be pagrindo. Gal ir todėl po pusantros valandos uraganiškos muzikos jaučiausi atšviežėjęs it po atlaidų.

Ne pirmąsyk tenka rašyti, kad nustebino metalinio koncerto atmosfera (nors reklamuojama,kad po jo liks tik griuvėsiai…) - jokių girtų debošų, stūgavimų, šlitinėjimo ar dar ko nors ten panašaus. Ir visa tai nežiūrint to, kad apsauga netikrina, ką įsineši, alkoholį parduoda dailiuose stikliniuose induose ir gali jį gurkšnoti tiesiog minioje. Salėje pastebėjau gan nemažai moterų/merginų. Žodžiu, visai nepanašu į chrestomatinę metalistų sueigą.

Soulfly koncertui - patys geriausi vertinimai. Smagu buvo ten pat klausytis Cannibal Corpse ar Fear Factory, bet Soulfly  tikriausiai pranoko juos visus. Anksčau neteko būti New Yorko sausakimšoj salėje ;). Gal tik būtų buvę smagu išgirsti daugiau gabalų iš paskutinio albumo.

Todėl čia gal šįkart ir padėkim tašką - šaunu, kad sena gera klasika skamba kokybiškai ir aktualiai, namuose. Pagyrimai organizatoriams - kviečiu stebinti ir toliau.

Rodyk draugams