BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pradėjome kalbėtis apie problemas Žirmūnuose - pagalvojau pavaikščiosiu su fotoaparatu, pafiksuosiu, ką paroblematiško užtikęs.

Pirmiausia, kas nustebino - kur dingo kiemsargiai? Kelissyk praeidamas pro tas pačias šiukšliadėžes matau, kad jų vaizdas nemaž nesikeičia. Prie konteinerių formuojasi nedideli senų rykų sąvartynai. Gatvės pamaži atrodo kaip keistame kine. Kame kampas?

 

Kai turim arti 200 000 bedarbių…? Na, turim gal ne visus, dalį įdarbina geresnio likimo šalys - bet vis dėl to? Kur čia šuo pakastas? Pragariškas darbas už mizerną algą? Vis-dar-mero chuntos vykdoma sanepideminė diversija žirmūniečiams? Gi Imbrasui tokia situacija yra tiesiog dovanėlė ant lėkštutės - grįžęs iš briuselinio egzilio džiaugsis galėdamas vilniečiams vėl pažadėti tvarką, švarą, teisingumą ir komunalinį rojų. Keista, kad savivaldybė nesugeba sužiūrėti švaros gatvėse ir kiemuose - pinigų trūkumas čia akivaizdžiai niekuo dėtas.

O gal čia tiesiog kaip tame eilėraštyje -

Старый дворник Панкрат сильно пьяный лежит
и призыву из мрака не внемлет.

Jūs pasakykit.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (4) apie "Kiemsargių boikotas?"

 1.   Povilas G rašė:

  Ale, rupūs miltai, šiandien du kartus teko praeiti pro viešojo transporto stotelę, šalia tilto su balvonais, priešais centrinį univermagą. Pasigailėjau, kad neturiu fotoaparato (mobilioji plepėjimo muilinyčia nieko gero neužfiksuotų).
  Natiurmortas - tobulas. Plakato, kuriame pavaizduotas spalvingas greitkelis ir ciniškai bylojama apie tai, kad tinkamai numelžę ES patvarkysim sagvo kelius, fone, po suoliuku pribarstyta visokiausių šlamštų, pridaužyta aitriųjų gėrimų butelkų, o ant paties suoliuko, lyg “nupeistinti” iš paties Vincento Van Gogo paveikslo - kažkieno palikti b a t a i…

 2.   ilgius rašė:

  haha :)

 3.   buržujus rašė:

  Mano rajone gan tvarkinga. Priklauso nuo seniūnijos - vieni plauna lauk pinigus, kiti plauna lauk šiukšles.

 4.   Dar apie kiemsargius rašė:

  [...] apie Žirmūnuose rudenį boikotavusius kiemsargius. Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad tas boikotas nesitęsė amžiais - šiukšlinės [...]

Rašyk komentarą