BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kreivos žinios

2013-01-29

Žiniasklaida skalambija - bedarbė už socialines pašalpas Kauno centre nusipirko pusės milijono butą!!!

Tie, kas skaito tik antraštes, trina rankas - ar nesakiau, socialinės pašalpos mokamos apsimetėliams! Nereikia nieko mokėti, apgavikai, eikit dirbti!

Toliau paskaičius - dar įdomiau. Apgavikė čigonė! Taigi aišku - visi čigonai melagiai! O jos motina sėdi už narkotikus labai dideliais kiekiais! Taigi vaikui aišku - čigonai norkotikais Lietuvą nuodija, (beveik) milijonus kraunasi,  slapta butus (beveik) centre perkasi ir dar socialines pašalpas jama!

Visapusiškai šaunus ėjimas. Kas beprieštaraus, kad ir toliau reikia mažinti socialinę paramą? Visi pritars, kad reikia skirti daugiau lėšų demaskavimams, “mobilioms komandoms”, ir “visažinėms bendruomenėms”. Tvarka ir teisingumas bus, taip pat ir darbas, darna ir dora!

Bet pažvelkime kitaip - iš narkotikų prekybos nusipirkusios butą čigonų šeimą demaskuoti - tarytum trečioką aplošti šaškėmis. O kur tie niekadėjai apgavikai trečdalis Lietuvos, dirbantys šešėlyje, važinėjantys džipais ir gyvenantys pilyse, imantys varguoliams skirtas kruopas ir jais šeriantys kovinius šunis, iš išskaičiavimo nesiženijantys ar fiktyviai išsiskyrę, sirgdami važinėjantys riebiai užsidirbti ar atostogauti užsienyje…? Kur tie tūkstančiai, dešimtys tūkstančių demaskuotųjų, nuteistų ir nubaustų?

Nėra. Bet pompa pirmuose puslapiuose, anonsuose ir visažinių teisuolių komentaruose - tarsi būtų.

Sunkmečiu lengviausia kurstyti socialinę nesantaiką, kurpti pasakas ir atpirkimo ožius. Nesvarbu, ką kaltina - komunistus, žydus, masonus, buržujus, liberastus, Briuselį, Maskvą, imigrantus ar marsiečius. Svarbu, kad problemą ne sprendžia, o kuria naują.

Ar žiniasklaidos pataikavimas žemažiūriams vieną dieną neatsisuks prieš ją pačią?

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (4) apie "Kreivos žinios"

 1.   Vidmantas rašė:

  Įdomiai čia pavarei. Daugmaž: jei yra didesnių vagių, tai aš ne vagis? VU & Co tokią pačią taktiką dėstė.

 2.   ilgius rašė:

  Na čia tas pats, kaip pasodinus didelį vagį rėkti “visi vagiai!” Manau , kad ta naujiena galėjo būti suakcentuota daug tiksliau, adekvačiau, nepilant vandens ant malūno “pašalpiniai tinginiai ir žulikai”.

 3.   Tomas rašė:

  Vaidotai, sutinku su tavim, kad žiniasklaida pateikė naujieną POP stilium, bet, kad griežtinti pašalpų skyrimą ir priežiūrą tiesiog būtina. Kai pats dirbi ir moki mokesčius visus, išgirdus apie tokius atvejus - kraujas užverda. O tokių naujienų toli ieškoti nereikia, užtenka savo aplinkoj gerai pasižvalgyti.

 4.   ilgius rašė:

  Tomai, vietoje žodžio “griežtinti” naudočiau žodį “taiklinti”. Vieniems parama nereikalinga, kitiems jos nepakanka - todėl jiems reikia labiau padėti. Svarbu teikiant paramą orientuotis į efektyvų rezultatą.

Rašyk komentarą