BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Moliūgo namelis

2010-01-06

Trys karaliai - dar nenugaravo pramušęs šventinis gerumas ir jautrumas. Jei nešdami prie konteinerio apdžiūvusią “žaliaskarę” sutiksime bėdžių, dar sukirbės kažikas viduriuos, dar norėsis paklausti, kokios buvo jo kalėdos.  

Jautri kolegė prirodė bomžą, gyvenantį Čipolino kūmo Moliūgo tipo namelyje. Ne taip seniai valdžia nustatė minimalų leistiną būsto plotą, tačau skurdas vargu bau ar paiso statybų reglamentų. Kviečiu pasižvalgyti po vieno bėdulio namus:

 

Čia paradinis įėjimas į miegamąjį. Ir virtuvė.

 

Čia svetainė….

…su minkštaja dalimi…

 

… ir sofa svečiams.

Čia WC džentelmenams…

… o čia matyt viešnioms.

 

Ir darbovietė čia pat.

Fotografuojant būsto šeimininko namie nebuvo - neturėjau galimybės pakalbinti. Pamačius panašią situaciją derėtų susisiekti su Vilniaus m. socialinės paramos centro Socialinės tarnybos ekipažu - jie suteiks būtiną pagalbą.

Vakar danų žurnalistas klausė, ar pas mus žmonės badauja. Ne, nebadauja - vietoj to jie klimsta į skolas už būstą. Jau dabar kas penktas būstas turi skolų už komunalinius patarnavimus. Po kurio laiko matyt turėsime bangą benamių, kuriems teks verstis panašiomis sąlygomis. Juk palapinės kaip Kalifornijoje nepasistatysi - nušvilps bematant. Ką ruošiamės daryti?

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (3) apie "Moliūgo namelis"

  1.   ENORCA rašė:

    :<

  2.   bernadeta rašė:

    Žiauri realybė…

  3.   busto draudimas rašė:

    žinot, gal ir norėčiau, kad grįžtų tie urviniai laikai (jei gyvenčiau ne Lietuvoje, nes čia būtų per šalta. Juk pagalvokit, kiek kainuoja butas/buto nuoma, busto draudimas, įvairiausios renovacijos, komunalinės paslaugos… ir kad už tai susimokėtume - turime tarsi “parduoti” savo gyvenimą - dirbti, dirbti, dirbti… dirbti, kad išgyventum, gyventi, kad dirbtum…gal reik išvažiuot kur į šiltus kraštus ir gyvent gamtoje, paprastoje trobelėje kur nors kalnuose :)

Rašyk komentarą