BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nesusipratimas

2010-05-18

Rašydamas apie Baltic Pride debošų herojus, padariau apmaudžią klaidą - vieną veikėjų klaidingai palaikiau ne tuo asmeniu. Po šios klaidos neteko prasmės ir po to sekusios su SADM patarėja J.Ramoniene susijusios aliuzijos. Apgailestauju ir nuoširdžiai atsiprašau Nacionalinės tėvų ir šeimų asociacijos (NŠTA) tarybos pirmininko Tomo Šalkausko dėl šio nesusipratimo. Jei man taip atsitiktų, nebūčiau laimingas.

Tomas mane informavo, kad NŠTA nepritaria viešoms gėjų eitynėms, tačiau savo narius kvietė laikytis santūriai, ir neprisijungė prie organizuojamų radikalių akcijų. Už tai jiems pagarba. Tomas rašo: “taip elgiamės būtent todėl, kad nenorime visuomenės susipriešinimo, be to nesmerkiame homoseksualių žmonių, kaip tokių. NŠTA pasisako ne prieš pačius homoseksualius asmenis, bet prieš kai kurių žmonių ar organizacijų vykdomą veiklą, nukreiptą tikrai ne į Lietuvos gerovę.” Išsamiau NŠTA savo poziciją yra išdėsčiusi atskiru kreipimusi.

Pavarčius įvykius fiksavusias nuotraukas geriau matyti, kas buvo įamžintas su megafonu kurstęs neapykantą homoseksualams - tai Šeimos gynimo centro pirmininkas Justas Subačius.

Ta viešoji įstaiga savo tinklapio neturi, nors jos vardu Subačius energingai politikuoja. Viename iš TV reportažų buvo matyti, kaip Subačių iš Baltic Pride eitynių išvesdina policijos pareigūnas. Taigi tikėtina, kad jo veiksmai bus tinkamai įvertinti.

Pasikapsčius internete matyti, kad yra nemažai šaltinių smulkiai fiksavusių Baltic Pride detales. Kažkas iš feisbuko bendruomenės riaušininkų spūstyje pastebėjo pagal melodiją “kas nešokinės” strikinėjantį istorijos dėstytoją Edvardą Krikščiūną. Reiktų identifikuoti ir kitus mažiau žinomus veikėjus.

Aš va turėjau garbės pasiloti su šiomis gotėmis, kurios švyti iš džiaugsmo turbūt dėl to, kad savęs nepriskiria k*rvų ir nuop*sų ordoms.

Mergelės nebuvo labai kalbios ir drąsios, bet kita vertus, sutikite - reikia drąsos šitokiu būdu reikšti savo pilietinę poziciją.

Na, šioje vietoje turbūt laikas užversti Baltic Pride 2010 prisiminų puslapį ir ieškoti naujų temų. Dar sykį atsiprašau visų, kuriuos be pagrindo įpainiojau į šį reikalą. Kaip koks Seimo narys K.Masiulis pasakysiu, kad dėl karšto būdo jau kartais nervai nelaiko ;)

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (3) apie "Nesusipratimas"

  1.   m rašė:

    Geras. Įdomūs pastebėjimas. Apie Subačių žinojau, ale apie dėstytoją - ne. Subačius apskritai su savo argumentais ir pareiškimais besipykstantis žmogus, kuriam bais trūksta dėmesio. Smagu, kai žmonių bendruomenė randa tokių faktų ir iškelia į viešumą, jog save inteligentais laikantys žmonės yra paprasčiausi buduliai, šokinėjantys pagal tuščiagalvių dainelę.

  2.   lolz.lt (Paulius) rašė:

    VPU Istorijos katedra yra kažkokia nacionalizmo ir fašizmo irštva. Va: http://www.anarchija.lt/index.php/component/content/article/8-ivykis/20710-tauta-ir-jos-sunus-vilniaus-knygu-mugeje.html

  3.   ilgius rašė:

    oho!

Rašyk komentarą