BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kreivos žinios

2013-01-29

Žiniasklaida skalambija - bedarbė už socialines pašalpas Kauno centre nusipirko pusės milijono butą!!!

Tie, kas skaito tik antraštes, trina rankas - ar nesakiau, socialinės pašalpos mokamos apsimetėliams! Nereikia nieko mokėti, apgavikai, eikit dirbti!

Toliau paskaičius - dar įdomiau. Apgavikė čigonė! Taigi aišku - visi čigonai melagiai! O jos motina sėdi už narkotikus labai dideliais kiekiais! Taigi vaikui aišku - čigonai norkotikais Lietuvą nuodija, (beveik) milijonus kraunasi,  slapta butus (beveik) centre perkasi ir dar socialines pašalpas jama!

Visapusiškai šaunus ėjimas. Kas beprieštaraus, kad ir toliau reikia mažinti socialinę paramą? Visi pritars, kad reikia skirti daugiau lėšų demaskavimams, “mobilioms komandoms”, ir “visažinėms bendruomenėms”. Tvarka ir teisingumas bus, taip pat ir darbas, darna ir dora!

Bet pažvelkime kitaip - iš narkotikų prekybos nusipirkusios butą čigonų šeimą demaskuoti - tarytum trečioką aplošti šaškėmis. O kur tie niekadėjai apgavikai trečdalis Lietuvos, dirbantys šešėlyje, važinėjantys džipais ir gyvenantys pilyse, imantys varguoliams skirtas kruopas ir jais šeriantys kovinius šunis, iš išskaičiavimo nesiženijantys ar fiktyviai išsiskyrę, sirgdami važinėjantys riebiai užsidirbti ar atostogauti užsienyje…? Kur tie tūkstančiai, dešimtys tūkstančių demaskuotųjų, nuteistų ir nubaustų?

Nėra. Bet pompa pirmuose puslapiuose, anonsuose ir visažinių teisuolių komentaruose - tarsi būtų.

Sunkmečiu lengviausia kurstyti socialinę nesantaiką, kurpti pasakas ir atpirkimo ožius. Nesvarbu, ką kaltina - komunistus, žydus, masonus, buržujus, liberastus, Briuselį, Maskvą, imigrantus ar marsiečius. Svarbu, kad problemą ne sprendžia, o kuria naują.

Ar žiniasklaidos pataikavimas žemažiūriams vieną dieną neatsisuks prieš ją pačią?

Rodyk draugams

Blogas blogas

2011-04-19

Blogas.lt pagedo visai. Kimba nuolat, spamas - pratryniau virš 2000 ”komentarų”, teko komentavimo funkciją išjungt visai. Redaktoriaus blogotopas miręs, naujausių įrašų nerodo. Žodžiu, visai nekas. Gal žinote, kame čia reikalas?

Rokiškis va siūlo nešti mėsas į popo.lt. O ką sakytumėte Jūs? Rašykit į ilgius@delfi.lt - vertingus patarimus paviešinsiu.

Rodyk draugams

vampyras Ilja

2010-09-17

Kol vakarieniavau, užmečiau akį ir ausį į “Lietuvos dainą”, ar koks ten penktadienio vakaro šou… Ilja. Nepasižiūriau, kai kaskelintas virtualus draugas neseniai siuntinėjo Iljos atliktą opusą su prierašu nauja žvaigždė blabla. Gal ir gerai. 

Ilja, nebūk tu antras mažasis Saša Songas ar Deivis - turi tokį unikalų balsą, kuris - hm, kaip čia pasakius - visai nesiriša su tuo, ką mačiau ant scenos. Užsimerkus atrodė, kad ”Laužo šviesą” atlieka kokie tai Evanesence ar Nightwish.       

“Laužo šviesa” yra kultinis lietuviško new wave’o gabalas, jame tvinksi perestrojkos ilgesys ir skausmas, bei pabaigos pradžios viltis. Geresnių laikų Mamontovas šaukėsi it kokia vaidilutė dievų malonės.

Ir nenuostabu, kad tas “Laužo šviesos” antgamtiškumas, politinis okultizmas prisišaukė į atlikėjus Ilją. Tik dabar šis gabalas tapo toks kone siaubo filmo soundtrackas. Ilja, aš žiūriu į tave, ir mane varsto šiurpai, kaip per “Omeno” ar “Kukurūzų vaikų” seansą. Atrodo akyse tuoj tuoj pasirodys šaltas deimantinis blizgesys, o gal žybtels neįprastai ryškus iltinis. Tas baltas kostiumas atrodo taip apgaulingai, taip šiurpiai. Jei Ilja kam panašus į angelą, tai man panašėjo į mirtinos ligos kūdikiams epidemiją pranašaujančią skaisčiai gailaus veido būtybę. Kaip koks antikinis Hipnas ar Tanatas. Ilja turėtų dainuoti kartu su kokiais tai Dead Can Dance

Taigi mesk šalin tą kostiumą ir prašyk Rebelheartų patarimo dėl scenos aprėdų. Juozas Statkus galėtų tave kitai eurovizijai suruošti vamp stiliuje a la Graužinienė - juk sako vampyrai ant bangos dabar.

Nesakau, kad tokia “Laužo šviesos” versija buvo prasta ar juolab šventvagiška - ją išbaigus gautųsi išties didingas koveris.

Rodyk draugams

Sąskrydžiai

2010-09-08

Žinokit, būna įvairių sąskrydžių.

Pvz., liberalai susirenka krūvon pasižmonėti ir “Anties” paklausyti. Seniūnai susiburia drauge paplaukiot, pasipliekt šachmatais ir prie laužo padainuot (tikiu, neformaliai ir butelaitį kitą perlaužt, seniūnaičius apkalbėt).

Nors sako, kad balandžiai medžiuose netupinėja, šie sparnuotomis žiurkėmis pravardžiuojami plunksnuočiai sulekia medin uogyčių palesti - pats mačiau:

Kalbant apie uogytes - šiandien varčiau naująją Sobieski Dark Berry, sudėtyje perskaičiau esant “juodąsias morkas” - wtf? - gal jūs ką žinot apie tai?

Bet grįžtam prie temos. Pasakykit man, kokiu tikslu vyko va šitoks “gaisrininkų” (ar kaip jūs juos vadinate) sąskrydis?:

Any ideas?

PS - beje, valstybinis transliuotojas nusprendė pasityčioti - rytoj, kai “visaLietuva” 21:00 prilips prie žydrųjų ekranų ir kramtys nagus žiūrėdama Lietuva-Argentina, LTV rodys “Anties” Pleibojų. Ir sugalvok tu man taip sugalvodamas! Seimo Nac.saugumo komitetas turi įkurti komisiją ir tučtuojau šią nedraugišką diversiją ištirti.

Rodyk draugams

Nagi nagi -šiandien turėtume minėti Laisvės (liberalai, aū) ir Tarptautinę blogų dieną. Ta proga sveikinu visus rašytojus! Prisimindamas matytą dokumentinį apie Birmos VJ, interneto cenzūrą įstabu, kad šiuodvi progos sutapo. Kažkas yra pasakęs, kad internetas yra tikriausia totalitarizmo ir talibanščinos plėtros prevencija. Taigi - laisvę rašymui (ir skaitymui)! 

Bloginame (ar mikrobloginame socialiniuose tinkluose) jau praktiškai visi - nuo “pasaulį sveikinančių” mokinukų, romanų grafomanų, mamų ir supermamų, korporacijų, pensininkų, politikų. Na, gal dar ne kiekvienas, bet bloginimo statistika įspūdinga.

A.Užkalniui teisingai nepatinka tas “jei gali nerašyti - nerašyk”. Nes komunikavimas, bendravimas ir dalinimasis pasirodo yra esminiai laimės komponentai.

Taip kad rašykime laisvai ir būkime laimingi. Nesvarbu, ar mus skaito dešimt, ar dešimt tūkstančių friendų :)

Atsigręžęs atgal matau, kad ne visus sumanymus pavyko realizuoti. Pasižadėkim sau naujais bloginimo metais rašyti dažniau. Skurdas, savanorystė, mažumos, pilietinė visuomenė, mityba, muzika - bet galite temas siūlyti ir jūs - taip įdomiau :)

PS - ir su pergale visus!

Rodyk draugams

Velykos šmelykos

2010-04-03

Didįjį penktadienį pedofilijos skandalų purtomas šv.Sostas praneša turintis nuomonę apie gėjų paradus. Didžiąją savaitę televizijos ekranai mirga kiauriai sienas lakstančiais mutantais, ekstrasensais ar nebrendylų kvailiojimais. Viščiukų-triušiukų kičas. It sacharinas saldžiai banalūs politikų sveikinimai (niekas kitas mūsų nebesveikina!). Susilaikymas nuo mėsos vienai dienai metuose, nors parduotuvėse sunku būtų rasti nemėsiškų pusfabrikačių. Tebegyvanančių balanos gadynėje veikėjų pamokslai apie širdies turėjimą. Nesveika visuotinė prekybos centrų apgultis ruošiantis visuotiniam persivalgymui (kur antradienį keliaus tonos negimusių viščiukų, įvairių nugalabytų paršiukų, karvučių ir žuvyčių keptų-virtų-troškintų kūno dalių?) 

Taip, daug žmonių tomis dienomis tiesiog pailsės, aplankys gimines. Kiti priešingai - dirbs. Jei jau ilsėtis, tai gal pasiilsėkim visi? Kaip per Kalėdas, neapleidžia nuostaba, kad žmonės nelabai noromis daro tai, ko nelabai supranta. Darom, nes “taip darė senoliai”, arba darom, nes “ką kaimynai pamanys” - nėr keistesnio būdo leisti laiką …

Rodyk draugams

Vietoj visokių ten “chorų karų” mielai pasižiūrėčiau kultinius, kažkada Cartoon Network garsinusius multikus:

1. Power Puff Girls. Mylimiausias piktadarys Mojo Jojo (correct - Mojo Jojo, kalbantis valstybės tarnautojams privaloma mokėti kalba), kaip be jo. Timas man yra padovanojęs jo paveikslą - viena mielesnių dovanų. Kur dar vienas geriausių velnio įkūnijimų Him (kitas jo puikus avataras - AkuSamurai Jack). Ir kultinis meras-imbrasas, su sekretore-referente Ms. Bellum (štai šitame epizode citatos iš mylimo Big Lebowski, o šitame mėgaujasi bitlų citavimu). Perfect!

2. Dexter’s laboratoty. Tas “The Genius Boy” akcentas, Dee Dee šokis, amžino konkurento Mandark’o juokas.

3. Sheep in the city. General Specific, Public Private, Major Minor. Mad (Angry, angry!) Scientist. Puikus balsas už kadro, ir reklamos, ir t.t. ir k.t. Geriau nebūna. 

Gaila tik, kad viso to neberodo. Curses! Jei žinot, kur galima žiūrėti - duokit žinią. 

 

Tai kokie personažai Jums labiausiai patinka?

Rodyk draugams