BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sąskrydžiai

2010-09-08

Žinokit, būna įvairių sąskrydžių.

Pvz., liberalai susirenka krūvon pasižmonėti ir “Anties” paklausyti. Seniūnai susiburia drauge paplaukiot, pasipliekt šachmatais ir prie laužo padainuot (tikiu, neformaliai ir butelaitį kitą perlaužt, seniūnaičius apkalbėt).

Nors sako, kad balandžiai medžiuose netupinėja, šie sparnuotomis žiurkėmis pravardžiuojami plunksnuočiai sulekia medin uogyčių palesti - pats mačiau:

Kalbant apie uogytes - šiandien varčiau naująją Sobieski Dark Berry, sudėtyje perskaičiau esant “juodąsias morkas” - wtf? - gal jūs ką žinot apie tai?

Bet grįžtam prie temos. Pasakykit man, kokiu tikslu vyko va šitoks “gaisrininkų” (ar kaip jūs juos vadinate) sąskrydis?:

Any ideas?

PS - beje, valstybinis transliuotojas nusprendė pasityčioti - rytoj, kai “visaLietuva” 21:00 prilips prie žydrųjų ekranų ir kramtys nagus žiūrėdama Lietuva-Argentina, LTV rodys “Anties” Pleibojų. Ir sugalvok tu man taip sugalvodamas! Seimo Nac.saugumo komitetas turi įkurti komisiją ir tučtuojau šią nedraugišką diversiją ištirti.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (8) apie "Sąskrydžiai"

 1.   ilgius rašė:

  gal žinot - ar būna toks dalykas - žiūrėti vieną tv kanalą, ir tuo pat metu įsirašinėti kitą?

 2.   ilgius rašė:

  dėl “gaisrininkų” tai yra versija - jie kaip duracell zuikučiai ruošiasi pavirsti raudonu gaigalu ir išskris į pietus (http://www.youtube.com/watch?v=Y-AHNd1ht-Q)

 3.   ladymadonna rašė:

  O ten tikrai “gaisrininkai”, o ne liberalų sąskrydis iš paukščio skrydžio? :)

 4.   ladymadonna rašė:

  Oi, jie raudoni… Tada socdemai.

 5.   ilgius rašė:

  arba lenkai - jie irgi raudoni būna :)

 6.   ilgius rašė:

  beje, dar apie uogytes - skaitau Schweppes Ruschian etiketę, ten sako sudėtyje yra vaisių ir (NB) daržovių ekstrakto - purpurinės (!) ir juodosios morkos, šilauogės, juodieji serbentai. Rusiškai irgi - пурпурная и черная морковь.

  Kas per velniava? Čia gal kokios Černobylyje užaugintos, tos morkos? Googlas lietuviškai nieko apie jas neduoda.

 7.   katiba rašė:

  http://www.carrotmuseum.co.uk/maroon.html — tikriausiai šitos?

  “Orange carrots arrived from natural mutations of yellow forms, and then by human selection” — panašu, kad oranžinės kaip tik mažiau originalios <)

  “Purple carrots are now propositioned as the next superfood.” — įdomu paskaityt apie maisto auginimo madas - gal ne taip greitai kaip aprangos pasaulyje, bet keičiasi.

 8.   ilgius rašė:

  nu apie juodas tai čia radau - http://sparja.ru/page.php?p=skarconera - o apie purpurines, tai gali viso b8ti :)

  Su gražia mūsų vyrų pergale!

Rašyk komentarą